Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Adalet Bakanı Bozdağ Adil Öksüz Türkiye’de

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, darbe girişimi sonrası 2 gün gözaltında tutulduktan sonra 17 Temmuz’da serbest bırakılan Adil Öksüz’ün Türkiye’de olduğunu ve birileri tarafından saklandığını söyledi.

Adalet Bakanı Bozdağ Adil Öksüz Türkiye’de
  • 30.03.2017
  • 2.083 kez okundu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, darbe girişimi sonrası 2 gün gözaltında tutulduktan sonra 17 Temmuz’da serbest bırakılan  Adil Öksüz’ün Türkiye’de olduğunu ve birileri tarafından saklandığını söyledi.

Bakan Bozdağ, ABD Başkonsolosluğu’nun Adil Öksüz açıklamasını tatmin edici bulmadığını belirterek “Eğer samimilerse inandırıcılığı için ABD’de bulunan FETÖ’cülerin vizelerinin iptal edilmesi ve teröristbaşının geçici tutuklanma talebinin yerine getirilmesi lazım. Her kaçan ABD’ye gidiyor. Bakıyorsunuz, Halkbank Genel Müdür Yardımcı’sını ABD’de hemen tutukluyorsun. Peki bu darbe girşiminin arkasındaki ismi neden tutuklamıyorsun?” değerlendirmesini yaptı.

A Haber’e konuşan Bakan Bozdağ, 15 Temmuz darbe girişiminin 1 numaralı şüphesi Gülen cemaati lideri Fethullah Gülen’in Toronto’dan çiftlik satın aldığını da ifade etti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ