Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: 6,2917 / Satış: 6,2957
€ EURO → Alış: 7,3932 / Satış: 7,3957

Galatasaray’ın Yeni Sponsoru Kim Oldu?

Galatasaray’ın Yeni Sponsoru Kim Oldu?
  • 19.01.2017
  • 1.941 kez okundu

Sponsorlukla ilgili Florya Metin Oktay Tesisinde yapılan imza törenine, Galatasaray Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık Genel Müdürü Ali Öğüdücü ile Sürat Kargo Genel Müdür Yardımcısı Alper Maden katılmış oldu.

Törende açıklamada bulunan Öğüdücü, “Anlaşma 1,5 seneyi kapsıyor. Opsiyonuyla beraber 2,7 milyon lira değerinde bir anlaşma.

Öğüdücü, elektronik ticaretin Galatasaray Mağazacılık’ta önemli bir hale geldiğini söyleyerek konuşmasına şöyle devam etti:

Başta futbol olmak üzere faaliyet de olduğu tüm branşlarda zirveyi planlayan Galatasaray Kulübü, taraftarına da GSStore ile ulaşıyor. Bunu çok önemsiyorum. Son 2-3 sene evvelinde ciromuz içinde küçük bir paya sahip olan dijital ticaret çok önemli bir yere geldi. İki sene öncesinde 3 milyon 600 bin lira olan e-ticaretimiz, bu sene 12 milyon lira civarına ulaştı. Hızla büyürken, toplam cirodaki payı yüzde 10’a yükseldi.

E-ticarette en önemli şey lojistik. Bu konuda çok önemli ortaklara ihtiyacımız var. Sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alan Sürat Kargo ile Galatasaray markalı ürünlerin, Galatasaray’a gönül verenlere daha hızlı ulaşacağını düşünüyorum.

Alpay Maden ise sarı-kırmızılı kulüple yaptıkları iş birliğin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek, “Türkiye’nin iki büyük markası bir araya geliyor. Galatasaray gibi bir değeri taşımak, bizim açımızdan çok önemli. İmzalanan anlaşmanın iki tarafa da başarı getirmesini temenni ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ