Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: 4,7484 / Satış: 4,7495
€ EURO → Alış: 5,5021 / Satış: 5,5038

Göbeklitepe Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Harran üniversitesi Genç Girişimcilik Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen 1.Göbeklitepe ödülleri sahiplerini buluyor.

Göbeklitepe Ödülleri Sahiplerini Buluyor
  • 10.04.2017
  • 1.484 kez okundu

Harran üniversitesi Genç Girişimcilik Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen 1.Göbeklitepe ödülleri sahiplerini buluyor.
Konu ile ilgiliaçıklama yapan Harran üniversitesi Genç Girişimcilik Kulübü başkanı şeyhisa Koşdaş şunlarısöyledi;

”Genç ve dinamik ruhu girişimcilik ile birleştirmek amacıyla 2009 yılında kurulan genç girişimcilik kulubü,Harran Üniversitesinin en eski kulubü olup 400 civarında üyesi 20 fakülte temsilcisi ve 8 yönetim kurulu üyesi ile her yıl üniversite öğrencilerimize yönelik bir çok eğitici,sosyal ve kültürel aktiviteler yapmaktadır.
Bunlar:eğitim seminerleri,söyleşi programları,sıra geceleri, standup,konferans vb. etkinliklerdir. Her yıl girişimci ailesine birçok üye kazandırmaktadır. Yeni yılda bir ilke daha imza atmak üzere 1.Göbeklitepe ödül töreni programını anketler yolu ile gerek üniversite öğrencilerimizin gerek sosyal medyada yerel halkın katılımı ile kesin ve net bir sonuç elde edebilmek için 1500 anket yapılmıştır.
15 kategoriden oluşan 1.Göbeklitepe ödüllerini taktim etmek üzere program hazırlıkları yapılmaktadır. Program için hazırlıklar son hız devam etmektedir. Anket sonuçlarını merakla bekleyen herkesi 12 Nisan çarşamba günü saat;09:30 ‘da Cumhuriyet Sosyal tesislerine bekleriz. Programımızda halkımıza kahvaltı ikramımız ve ücretsiz taşıma olanağı sağlanmıştır aynı zamanda çekilişler ve süpriz etkinlikler yer alıcaktır.

Harran Üniversitesi genç girişimci kulubü’nün bir ilke daha imza atmak üzere yaptığı bu programda tüm öğrenci arkadaşlarımızın katılım göstermesini arz ederiz” dedi

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ