​Hikmet Başak, Ak Partililer Olarak Oyumuzu Cumhur İttifakına Vereceğiz, AK Parti Akçakale Belediye Başkan aday adayı Hikmet Başak ve akrabaları Cumhur ittifakına destek için bugün, Harran’da Özyavuz’u ziyaret ettiler.
​Hikmet Başak, Ak Partililer Olarak Oyumuzu Cumhur İttifakına Vereceğiz

AK Parti Akçakale Belediye Başkan aday adayı Hikmet Başak Cumhur ittifakına desteklerini gösterdiler. Harran’da MHP’den Cumhur İttifakı adayı olan Mahmut Özyavuz’un seçim bürosunu ziyaret eden ve Akçakale'de ciddi bir denge unsuru olan Hikmet Başak, akrabaları ile katıldığı ziyaretinde “Cumhurbaşkanımızın emriyle biz tüm Ak partililer Cumhur ittifakının yanında hareket edeceğiz oyumuzu Cumhur ittifakına vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Desteklerini Gösteren Başak Ailesine Teşekkür ediyoruz

Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz, AK Parti Akçakale Belediye Başkan aday adayı Hikmet Başak’ın ziyaretinde ve desteğinden memnun olduklarını söylerek açıklamalarda bulundu.  Özyavuz;  

Bugün aramızda önemli isimler var. Bu isimlerle her ne kadar siyasi görüşlerimiz ayrı olsa da  daha önceden de dostluğumuz vardı. İki büyük liderimizi aldığı karar ile Cumhur İttifakına desteklerini gösteren Hikmet Başak ve akrabalarına bugün aramızda oldukları için, yanımızda oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları