Bağımsız Karaköprü Belediye seçimleri anketi. 31 Mart seçimlerine günler kala Karaköprü'de ikamet eden vatandaşlar kime oy verecek?
Karaköprü Belediye Seçimlerinde Kime Oy Verirsiniz?

Kimler Karaköprü'de Aday?

Serhat ERDEM

Metin BAYDİLLİ

Yunus ÇOBAN

Essum Saatçi ASLAN

Bağımsız Karaköprü Adayı Serhat ERDEM Kimdir?

Bağımsız Karaköprü Adayı Serhat ERDEM Kimdir?

Serhat ERDEM 1975 yılında Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Estağfurullah köyünde çifçilik yapan bir ailenin ilk evladı olarak dünyaya geldi. 10 kardeş olan Serhat Erdem ailenin ilk çocuğu olarak 7 Yaşına kadar Estağfurullah köyünde yaşadı, Serhat ERDEM daha sonra eğitim hayatına başlamak üzere Şanlıurfa merkeze taşındı.

Serhat ERDEM’in Eğitim Hayatı

Serhat ERDEM 1982 yılında eğitime Şanlıurfa yatılı bölge okulunda 7 yaşında ilk okula yatılı olarak başladı, 1987 yılında ilk okuldan mezun olan Serhat ERDEM 1987 İle 1992 yılları arasında ortaokul ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı.

1995 yılında Şanlıurfa Harran Üniversitesi elektrik bölümünde eğitim almaya başlayan ERDEM 2 Yıl süren eğitimin ardında 1997 yılında mezun olarak ticaret hayatına başladı. 

Serhat ERDEM Şanlıurfa Estağfurullah köyünde başlayan hayat serüvenine Tüm eğitimlerini Şanlıurfa merkezde alarak bitirdi.

Ak Parti Adayı Metin BAYDİLLİ Kimdir?

Ak Parti Adayı Metin BAYDİLLİ Kimdir?

1985 Yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise Eğitimini Şanlıurfa merkezde tamamlayarak erken yaşta iş hayatına atıldı. İş dünyasının yanında eksik kalan eğitimini tamamlamak üzere Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Kamu yönetimi bölümünü okumaya karar verdi.  

İyi Parti Adayı Yunus ÇOBAN Kimdir?

İyi Parti Adayı Yunus ÇOBAN Kimdir?

Yunus Çoban, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti'den Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı oldu. 

Saadet Partisi Adayı Essum Saatçi ASLAN

Saadet Partisi Adayı Essum Saatçi ASLAN

Ak partiden sıra alamayınca Saadet Partisinden aday olan Saatçi: 1983 Yılında Şanlıurfa’da doğdum. Hayatının ilk 16 yılını bir fiil Urfa’da geçirdim. 16 Yaşında üniversite sınavına girdim. Ardından önce Ankara’ya gittim Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümün okudum. Daha sonra Çukurova Üniversitesine geçtim, yüksek lisans, mastır derken yurt dışı eğitimim oldu ve eğitim hayatımı tamamladıktan sonra 2010 yılında tekrar Urfa’ya döndüm. Evliyim bir çocuğum var.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları