Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: 4,7484 / Satış: 4,7495
€ EURO → Alış: 5,5021 / Satış: 5,5038

Halfeti Konukevi Ücret Tarifesi Açıklandı

Halfeti Belediye Meclisi’nin Eylül Ayı Olağan Toplantısı’nda Aşağı Halfeti’de bulunan ve hazırlıklarında son aşamaya gelinen Belediye Konuk Evi ele alındı.

Halfeti Konukevi Ücret Tarifesi Açıklandı
  • 09.09.2016
  • 1.055 kez okundu

Halfeti Belediye Meclisi gerçekleştirmiş olduğu aylık olağan meclis toplantısında belediyeye ek gelir sağlamak adına kısa süre içerisinde faaliyete giçirilecek olan Belediye Konuk Evi’nin fiyat tarafisini görüştü.

Halfeti Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısını gerçekleştirdi. Belediye hizmet binasındaki başkanlık makamında alınan ve Halfeti Belediyesi Eş Başkanları Mustafa Bayram ve Ayşe Durmuş ile Belediye Başkan Yardımcısı Bazo Yılmaz’ın hazır bulunduğu toplantıya, belediye meclis üyeleri de katıldı. Eş Başkan Mustafa Bayram’ın yaptığı konuşma ile başlayan toplantıda ülkenin içerisine girdiği kaos halinin son bulması adına temennilerde bulunuldu.

Ücret tarife belirlendi

Yapılan açılış konuşmasının ardından toplantıda ele alınacak olan gündem maddeleri okundu. Halfeti Belediye Meclisi’nin Eylül Ayı Olağan Toplantısı’nda Aşağı Halfeti’de bulunan ve hazırlıklarında son aşamaya gelinen Belediye Konuk Evi ele alındı. Belediyeye ek gelir sağlaması için yakın zamanda faaliyete girecek olan Belediye Konuk Evi için yapılan görüşmelerde Konuk Evi’nin ücret tarifesi Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Toplantısı’nda belirlenerek, karara bağlandı.

Son olarak toplantı dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından son buldu.

Konuk Evi’nin Meclis kararı ile belirlenen ücret tarifesi şöyle oldu: “Belediye Konuk Evi Ücret Tarifesi; Günlük olarak kalacaklar için;
Bir kişilik oda; günlük 70 .00 TL. İki kişilik oda; kişi başına günlük 50.00 TL. Üç kişilik oda; kişi başına günlük 50.00 TL.

Aylık olarak kalacaklar için

Bir kişilik oda; bir kişilik aylık 750 .00 TL. İki kişilik oda; kişi başına günlük 20.00 TL. Üç kişilik oda; kişi başına günlük 25.00 TL. İki kişilik oda aylık; 1.200.00 TL. Üç kişilik oda aylık; 2.250.00 TL.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ