Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: 3,9377 / Satış: 3,9381
€ EURO → Alış: 4,8356 / Satış: 4,8362

Provokasyonlara Karşı Ek Önlemler Alındı

Adalet Bakanlığı provokasyonlara Karşı Yeni Tedbirler Aldı FETÖ’cülerin yoğun olarak tutulduğu ve FETÖ’cülerin Bulunmadığı Cezaevlerinde Alınması Gereken Ek Önlemler Belirlendi.

Provokasyonlara Karşı Ek Önlemler Alındı
  • 02.12.2016
  • 856 kez okundu

Adalet Bakanlığı Provokasyonlara Karşı Yeni Tedbirler Aldı FETÖ’cülerin yoğun olarak tutulduğu ve FETÖ’cülerin Bulunmadığı Cezaevlerinde Alınması Gereken Ek Önlemler Belirlendi.

Bu kapsamda, Sincan ve Silivri gibi cezaevlerine hava savunma sistemleri kurduran Bakanlık, İmralı Cezaevi ile İmralı Adası’nda da ek güvenlik önlemleri alınmasını gerekli gördü. FETÖ’nün İmralı Cezaevi’nde Öcalan’a yönelik bir eylem gerçekleştirerek bunu devlet yapmış gibi gösterip özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde kalkışma planlayabileceğini değerlendiren Bakanlık İmralı Adası ve içindeki cezaevinde var olan tedbirleri artırdı. Kriz senaryolarında, Marmara Denizi’nden sızma veya saldırı olasılığı ortaya çıkınca ada etrafında yeni pusu yerleri oluşturuldu. Var olan güvenlik noktaları da artırılırken bazı noktaların denizi görme açısına göre yerleri değiştirildi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ