Advert
Advert
$ DOLAR → Alış: 4,7484 / Satış: 4,7495
€ EURO → Alış: 5,5021 / Satış: 5,5038

Urfa Valisinden İstasyonlara LPG Fiyatı Uyarısı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa’da hizmet veren akaryakıt istasyonu işletmecilerine uyarılarda bulunarak, “Vatandaşın sesine kulak verelim” dedi.

Urfa Valisinden İstasyonlara LPG Fiyatı Uyarısı
  • 26.08.2017
  • 3.010 kez okundu

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa’da hizmet veren akaryakıt istasyonu işletmecilerine uyarılarda bulunarak, “Vatandaşın sesine kulak verelim” dedi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, akaryakıt istasyonu işletmecileri ile yaptığı buluşmada, toplantıda sektörün sıkıntılarını temsilcilerinden dinleme imkanı bulurken, vatandaşlardan gelen oto gaz fiyatlarına yönelik talepleri de işletmecilere aktardı. Toplantıda istasyon işletmecilerine uyarılarda da bulunan Vali Erin, “Vatandaşın talepleri bazen yüksek olsa da bu taleplere kulak vermek herkes için faydalı olacaktır. Muhakkak vatandaşımızı memnun edecek bir yol bulunur. Kimsenin işinde zarar etmesini elbette istemeyiz ancak kalkınmayı sadece devlet yatırımlarıyla değil, devletiyle milletinin bir olduğu mekanizmayı harekete geçirerek yakalayabiliriz” şeklinde konuştu. Karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı toplantının sonunda katılımcıların yaklaşan Kurban Bayramını da kutlayan Vali Erin, uzun tatil dolayısıyla yola çıkacaklara çağrı yaptı.

Erin, “Frene değil, kurala güven sloganıyla tüm vatandaşlarımızı tatil yolculuklarında dikkatli olmaya davet ediyorum. Trafik terörüne karşı daha sağduyulu, daha sakin ve acele etmeden trafikte seyredelim. Bizler tabi ki tüm trafik tedbirlerimizi alacağız ama en önemli kontrol kendimizi kontrol etmemizle elde edilir. Bir kez daha tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor; tatil yolundaki vatandaşlarımıza da frene değil, kurala güven sloganıyla hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’le birlikte Vali Yardımcısı Fatih Çelikkaya ve Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zafer Aydın katıldı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ