Deprem Bölgesinde Canlı Yayın Yapan Kızılay Başkanı

İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklükteki deprem sonrası Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın yıkılan bir binanın önünde durup sosyal medya üzerinden yayın yapması tepkilere neden oldu.

Deprem Bölgesinde  Canlı Yayın Yapan Kızılay Başkanı

İzmir Seferihisar merkezli depremde yaralıların sayısı 419'a yükselirken, hayatını kaybedenlerin sayısı 12 oldu. İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklükteki deprem sonrası Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın yıkılan bir binanın önünde durup sosyal medya üzerinden yayın yapması tepkilere neden oldu.Gazeteci Cüneyt Özdemir sert tepki göstererek, "Kızılay Başkanı bir yandan sosyal medyada birilerine laf yetiştiriyor, diğer yandan deprem bölgesinden yayın yapıyor. İşte bunu benim aklım almıyor!" ifadelerini kullandı.Cüneyt Özdemir'in sosyal medya hesabı Twitter üzerinden  Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a tekkisini şu sözlerle paylaştı:

"Kızılay Başkanı bir yandan sosyal medyada birilerine laf yetiştiriyor, diğer yandan deprem bölgesinden yayın yapıyor. İşte bunu benim aklım almıyor!Sayın @drkerem bir ara vakit bulursanız kurtarma çalışmalarına ve geceyi dışarıda geçiren İzmirlilere de yardımcı olur musunuz!" 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0