Adliye önünde darbukalı zurnalı tahliye sevinci kamerada Tahliye olan sanığa yakınlarından ilginç karşılama Adliyede darbuka-zurna eşliğinde halay çekerek karşıladılar Sanık tahliyesine darbuka zurnalı karşılamaya polis engeli Şanlıurfa Adliye Sarayı'nda duruşması görülen..
Adliye Önünde Tahliye Sevinci Kamerada

Şanlıurfa Adliye Sarayı'nda duruşması görülen sanığın, mahkemece tahliyesine karar verilmesi, yakınları tarafından ilginç bir şekilde kutlandı. Sanık yakınları, adliye önünde tahliye sevinçlerini darbuka-zurna eşliğinde halay çekerek kutladı. 

Edinilen bilgiye göre, bir sanık, duruşması görülmek üzere Şanlıurfa Adliye Sarayı'na getirildi. Duruşmada, sanık ve şahitlerin dinlenmesinin ardından mahkeme heyeti, beraat kararı verdi. Tahliye kararını duyan yakınları, adliye önünde darbuka-zurna eşliğinde halay çekti. Tahliye olan yakınlarını darbuka ve zurna ile karşılamak isteyen sanık yakınları, yaklaşık 2 dakikalık ilginç kutlamaları sonrası polis tarafından uyarılarak dağıtıldı.

İlginç kutlamayı cep telefonu kamerası ile kaydeden vatandaşlar, kahkahaya boğuldu. Güldüren kutlama sonrası kadınların da içerisinde bulunduğu sanık yakınları, olaysız bir şekilde dağıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları