Bitcoin Aralık 2018'de 3150 Dolar'da dip seviyesine ulaştı. 2 Ocak 2019'dan başlayarak, bir Wall Street para dalgası, bir sonraki kripto para biriminde yeniden canlanmaya başlayacak.
Hedge Fonu: 2 Ocak'ta Bitcoin'in Büyük Gününden Önce Satın Alın

Riskten korunma fonu yöneticileri, ortaya çıkan müşteri duyarlılığı ve henüz basılmamış sermaye akışları hakkında benzersiz bir görüş sahibi. Çoklu dijital varlık tekliflerine sahip bir kripto para birimi yöneticisi olarak, sipariş defteri bilgilerini stratejilerimizin önemli bir bileşeni olarak görüyoruz. Bu kripto para birimi siparişlerinin zaman içindeki ilk elden gözlemleri, Bitcoin’in Aralık 2018’in 3150 $ fiyatının en düşük olduğu sonucuna varmamızı desteklemektedir. 

Dijital Paraya Yatırım Tekrar Yatırımcının Gündeminde

Dijital Paraya Yatırım Tekrar Yatırımcının Gündeminde

Bitcoin’in% 83’i selloff, dijital varlıklara yönelik yenilenen yatırımlara neden oldu. Diğer pek çok riskten korunma fonu (size söyleyemese de), çok sayıda kurumsal ve yüksek net değerli müşterinin yeniden birleştiğini ve kripto para birimleri için sermaye sağladığını kabul edecektir. Kasım ayındaki kripto fiyatının düşmesi, ilginin artmasına neden olmuşsa, Aralık ayı sonundaki fiyat istikrarı varlık sınıfının canlanma çekiciliğinin sertleşmesine yardımcı oldu.

Bitcoin Yükselme Kehanetinin Sebebi

Bitcoin Yükselme Kehanetinin Sebebi

Dünyada 900'ün üzerinde şifreleme parası riskten korunma fonu var. Fonlarımızda, Kasım veya Aralık aylarında giren yeni sınırlı ortaklar 2 Ocak'a kadar yatırımlarını sürdürüyorlar. Neden beklemek Bunun iki nedeni var:

Birkaç yatırımcı sadece bir aylık yönetim için ekstra bir K1 formu ister ve Piyasa istikrarı henüz 1 Aralık'ta tezahür etmemiş, çoğu fonun yeni yatırımlar için kesilmesi söz konusudur. Bu nedenle, çoğu kripto para birimi yöneticisi, müşterilerin 2 Ocak'ta beklemelerini ve gelmelerini önerdi.

2 Ocak'ta, bankalar yeniden açılacak ve yeni mevduatı sürdüren riskten korunma fonları, kripto para cinsinden borsalara yapılan mevduatı netleştirecek. Bu emir akışının, fiyatlarda büyük bir dalgalanmaya neden olmak için yeterince satın alma gücü olmasını bekliyoruz - birincisi, Bitcoin hareket etmeye başlarken yöneticiler “kripto-beta” arayan Bitcoin'e girerken, hafta boyunca yoğunlaşmayı umuyoruz.

Bitcoin’in 15 Aralık’tan bu yana fiyattaki genel yükselişi

Son zamanlarda piyasada görülen küçük gücün, bu kurumsal para dağıtılmadan önce pozisyon alan "çevik" yatırımcıların ceplerini yansıttığına inanıyoruz.

Bitcoin’in 15 Aralık’tan bu yana fiyattaki genel yükselişi, satın alma baskısının arzın zaten gerisinde kaldığının kanıtı. Bunu yapabilen yatırımcılar için, alımların bu telaşı bozulmadan önce yüksek fiyatlar ile yavaş hareket etmeden ayrılmadan önce kripto para birimi pozisyonları almanızı öneririz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları