Şanlıufa'nın Viranşehir ilçesinde edebiyat öğretmenin oluşturduğu kütüphanesine kitap bulmak için başlatığı kampanyaya,Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak 3 bin kitap desteğinde bulundu.
Tirebolu'dan Şanlıurfa Viranşehirlilere 3000 Kitap

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak Kampanyayı Başlattı

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde edebiyat öğretmeninin öğrencileri için oluşturduğu okul kütüphanesine kitap bulmak için başlattığı kampanyaya, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak 3 bin kitap desteğinde bulundu.öğrencilerde çok mutlu oldu.

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'nde, Edebiyat Öğretmeni İrem Karakış, okuldaki boş bir sınıfı kütüphaneye dönüştürmek için okul yönetimine başvurdu. Okul yönetiminin de desteğiyle boş sınıfa kitaplık rafları yerleştirilerek kütüphane için çalışmalara başlandı. Kütüphane konseptine uyarlanan sınıf için öğretmen Karakış, bu kez bir kitap toplama kampanyası başlattı.

Şanlıurfa Viranşehir FSM Anadolu Lisesi Kitap İhtiyacı Karşılandı

Şanlıurfa Viranşehir FSM Anadolu Lisesi Kitap İhtiyacı Karşılandı

Kütüphane için başlatılan 'Okunmuşsa getir bende okuyayım' kitap toplama kampanyasına duyarsız kalmayan Giresun'un Tirebolu İlçe Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, 3 bin kitap desteğinde bulundu. Tirebolu'ndan minibüs ile okula getirilen kitaplar öğrenciler tarafından okul kütüphanesine taşındı. Dünya, Türk Edebiyatı ve tarih gibi birçok alandan farklı kitaplara kavuşan öğrenciler, kısa sürede okul kütüphanesine binlerce kitap kazandıran Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak'a teşekkür ettiler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları