Şanlıurfa İl Emniyet binası önüne gelen aklı dengesi bozuk olan şahıs üzerimde bomba var deyince orda bulunan polisler tarafından etkisiz hale getirildi
Urfa'da Emniyet önünde üzerimde bomba var diyen şahıs Etkisiz Hale Getirildi

Üzerimde Bomba Var Deyince Orda Bulunan Polisler Tarafından Vurularak Etkisiz Hale Getirildi

Şanlıurfa İl Emniyet binası önüne gelen aklı dengesi bozuk olan şahıs üzerimde bomba var deyince orda bulunan polisler tarafından vurularak etkisiz hale getirildi.

Olay, akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü binası önünde meydana geldi. Cahit B., nöbetçi kulübesine yaklaşarak ‘Üzerimde bomba var’ dedi. Nöbetçi polis memuru ise kendisine yaklaşan Cahit B.’yi durması için uyardı. Polisin uyarısına uymayarak binaya doğru yürümeye devam eden Cahit B., polis memurunun bacağına 3 el ateş etmesiyle etkisiz hale getirildi. Yaşanan olay üzerine Emniyet Müdürlüğü binası yolu çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Olay yerine sağlık ve bomba imha uzmanları sevk edildi. Yerde yatan Cahit B.'nin üzerinde arama yapan ekipler herhangi suç unsuru bulamadı. Cahit B., olay yerine çağırılan ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Acil Servis'te tedaviye alınan şüphelinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, psikolojik sorunları olduğu ileri sürüldü.

Emniyet müdürlüğü önünde geniş güvenlik önlemleri alındı olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları