Yeni Partinin Logosu Hazır İddiası
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün arka planında olduğu, Ali Babacan eksenli yeni siyasi partinin seçimlerden sonra kurulacağı bildirildi.

Erdoğan'a Rapor Verildi İddiası

İddiaya göre, söz konusu partinin logosu bile hazır.11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün zehirlenmesi ile ilgili yazısı nedeniyle, Milliyet gazetesindeki görevine son verilen Talat Atilla, yeni parti iddialarını sürdürdü.Atilla, AKP’nin yeniden güç kazanması adına düzenlenen ve Tayyip Erdoğan’a sunulan bir raporda, Abdullah Gül’ün arka planında olduğu, Ali Babacan eksenli yeni bir partinin yerel seçimlerden sonra kurulacağını öne sürdü.Raporda ayrıca, kurulacak yeni partinin logosunun dahi hazır olduğuna vurgu yapıldı. Atilla ayrıca, Milliyet gazetesindeki görevine neden son verildiğini de açıkladı. İşte Talat Atilla’nın Türktime’daki yazısının ilgili bölümleri:

İŞTE ERDOĞAN’A VERİLEN O RAPOR VE MİLLİYET!

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken iktidar ve muhalefet partilerinde, seçim sonrasında “Ne olacak?” sorusunun yanıtı giderek daha fazla önem kazanıyor.CHP’nin aday adayları nedeniyle yaşadığı iç çekişmenin, küskünler meydana getirdiği...Bu küskünler ve sandığa gitmeyecek CHP kitlesinin seçim sonuçlarına ne kadar etki edeceği şimdilik bir sır ama...Geçmiş gücüne oranla, bazı çevrelerde ‘İRTİFA” kaybettiği değerlendirilen iktidar partisindeki arayışlar da ete kemiğe bürünmeye başladı.

"Abdullah Gül'ün partisinin logosu bile hazır"

 "Abdullah Gül'ün partisinin logosu bile hazır"

ABDULLAH GÜL şimdilik Arka Fonda Duruyor

 “İRTİFA KAZANMASI” için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kısa süre önce sunulan, parti dışı kaynakların da katkı verdiği kapsamlı ÖZEL RAPORUN önemli başlıklarını öğrendim...YENİ PARTİNİN LOGOSU BİLE HAZIR!Raporda; ABDULLAH GÜL’ün şimdilik arka fonda durduğu, Ali Babacan eksenli yeni partinin il temsilcilerinin belirlendiği, hatta logosuna kadar hazır olduğu ifade ediliyor. Babacan ve arkadaşlarının gizli küskünler olarak adlandırılan AK PARTİ içindeki bazı siyasilerle, başta ANKARA BALGAT, HAMAMÖNÜ olmak üzere İSTANBUL veBURSA ULUDAĞ gibi çeşitli yer ve mekanlarda görüşmeler yaptıkları ifade ediliyor. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları